5+-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Dereniowa 31, Białołęka, Warszawa
868 000 PLN
7 377 PLN / m²

Powierzchnia 117.67 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 2008

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Dereniowa 31, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Tomasz Krawczyk Openhouse.pl +48 729650335

Najczęściej zadawane pytania