1 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Lwowska 26, Brwinów
562 000 PLN
10 546 PLN / m²

Powierzchnia 53.29 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 18
Rok budowy 1979

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Lwowska 26, Brwinów. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Katarzyna Mazur JLL Residential +48 606708190

Najczęściej zadawane pytania