3 pokoje na Ochocie w nowym budownictwie

ul. Targowa 113, Wesoła, Warszawa
312 000 PLN
7 556 PLN / m²

Powierzchnia 41.29 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 7
Liczba pięter 15
Rok budowy 1959

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Targowa 113, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marek Dąbrowska Colliers International +48 663840128

Najczęściej zadawane pytania