Jasne mieszkanie 4-pokojowe z tarasem

ul. Słoneczna 41, Sulejówek
602 000 PLN
7 725 PLN / m²

Powierzchnia 77.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1952

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Słoneczna 41, Sulejówek. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Dorota Woźniak Savills Polska +48 507841834

Najczęściej zadawane pytania