1 pokoje przy metrze z windą

ul. Leśna 35, Żoliborz, Warszawa
638 000 PLN
4 896 PLN / m²

Powierzchnia 130.31 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1967

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje przy metrze z windą. Adres: ul. Leśna 35, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Barbara Woźniak Północ Nieruchomości +48 795962886

Najczęściej zadawane pytania