Przestronne 4-pokojowe na Bemowie

ul. Postępu 28, Ząbki
394 000 PLN
2 833 PLN / m²

Powierzchnia 139.06 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 18
Rok budowy 2015

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Postępu 28, Ząbki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Natalia Kozłowski Metrohouse +48 793763754

Najczęściej zadawane pytania