Mieszkanie 112 m² w spokojnej okolicy

ul. Obozowa 119, Otwock
542 000 PLN
4 855 PLN / m²

Powierzchnia 111.63 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2003

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Obozowa 119, Otwock. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Tomasz Woźniak CBRE Polska +48 508117854

Najczęściej zadawane pytania