Nowoczesne 3-pokojowe z widokiem na park

ul. Światowida 132, Śródmieście, Warszawa
814 000 PLN
7 690 PLN / m²

Powierzchnia 105.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 7
Rok budowy 2004

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Światowida 132, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Karolina Woźniak +48 731766691

Najczęściej zadawane pytania