Mieszkanie 1-pokojowe z windą

ul. Szkolna 126, Włochy, Warszawa
579 000 PLN -11%
650 762 PLN 4 238 PLN / m²

Powierzchnia 136.63 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 8
Rok budowy 2005

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Szkolna 126, Włochy, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Piotr Dąbrowski +48 885240900

Najczęściej zadawane pytania