Jasne mieszkanie 3-pokojowe z garażem

ul. Fieldorfa 33, Izabelin
564 000 PLN
10 964 PLN / m²

Powierzchnia 51.44 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 20
Rok budowy 1981

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Fieldorfa 33, Izabelin. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Joanna Szymański Freedom Nieruchomości +48 696686180

Najczęściej zadawane pytania