Jasne mieszkanie 3-pokojowe z garażem

ul. Wolska 12, Bemowo, Warszawa
326 000 PLN
7 654 PLN / m²

Powierzchnia 42.59 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 10
Liczba pięter 15
Rok budowy 2023

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wolska 12, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Ewa Zieliński Openhouse.pl +48 881928608

Najczęściej zadawane pytania