Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na Pradze

ul. Belgradzka 19, Marki
517 000 PLN -14%
600 644 PLN 4 462 PLN / m²

Powierzchnia 115.88 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1965

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Belgradzka 19, Marki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jan Pawłowski Północ Nieruchomości +48 666883046

Najczęściej zadawane pytania