Mieszkanie 110 m² na Ochocie

ul. Głębocka 114, Piaseczno
516 000 PLN -4%
539 424 PLN 4 678 PLN / m²

Powierzchnia 110.3 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 5
Liczba pięter 14
Rok budowy 2000

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Głębocka 114, Piaseczno. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Szymańska +48 798048162

Najczęściej zadawane pytania