2-pokojowe mieszkanie w Wilanowie

ul. Ostrobramska 24, Rembertów, Warszawa
665 000 PLN
7 977 PLN / m²

Powierzchnia 83.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 3
Liczba pięter 3
Rok budowy 2001

Opis

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w Wilanowie. Adres: ul. Ostrobramska 24, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Dorota Szymańska JLL Residential +48 887097734

Najczęściej zadawane pytania