Mieszkanie 114 m² na nowym osiedlu

ul. Patriotów 137, Izabelin
636 000 PLN
5 597 PLN / m²

Powierzchnia 113.64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 7
Liczba pięter 18
Rok budowy 2009

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Patriotów 137, Izabelin. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marcin Kozłowska CBRE Polska +48 738671527

Najczęściej zadawane pytania