3 pokoje z widokiem na Wisłę

ul. Kondratowicza 70, Łomianki
658 000 PLN
10 898 PLN / m²

Powierzchnia 60.38 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 7
Liczba pięter 19
Rok budowy 1951

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kondratowicza 70, Łomianki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Paweł Kamiński Re/Max Polska +48 508528389

Najczęściej zadawane pytania