Mieszkanie 122 m² w spokojnej okolicy

ul. Przy Bażantarni 72, Mińsk Mazowiecki
517 000 PLN -3%
532 223 PLN 4 236 PLN / m²

Powierzchnia 122.05 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 3
Rok budowy 2018

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Przy Bażantarni 72, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Dorota Wójcikowa Knight Frank +48 513341612

Najczęściej zadawane pytania