Przestronne 4-pokojowe przy metrze

ul. Piękna 92, Wawer, Warszawa
898 000 PLN
7 647 PLN / m²

Powierzchnia 117.43 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 1
Liczba pięter 10
Rok budowy 2001

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piękna 92, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Joanna Nowicka Openhouse.pl +48 736834707

Najczęściej zadawane pytania