Komfortowe mieszkanie 3-pok. na Żoliborzu

ul. Dereniowa 64, Sulejówek
872 000 PLN
9 030 PLN / m²

Powierzchnia 96.57 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 2012

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Dereniowa 64, Sulejówek. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Wójcikowa Engel & Völkers Warszawa +48 789129019

Najczęściej zadawane pytania