Mieszkanie 1-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Chmielna 102, Ursus, Warszawa
467 000 PLN -15%
549 176 PLN 3 336 PLN / m²

Powierzchnia 140 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1990

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Chmielna 102, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Wójcik +48 516486348

Najczęściej zadawane pytania