2 pokoje z dużym balkonem

ul. Wołoska 54, Pruszków
441 000 PLN
5 345 PLN / m²

Powierzchnia 82.51 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 13
Rok budowy 2007

Opis

Do sprzedaży 2 pokoje z dużym balkonem. Adres: ul. Wołoska 54, Pruszków. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Jankowski Cushman & Wakefield +48 736765634

Najczęściej zadawane pytania