1-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Głębocka 80, Ochota, Warszawa
847 000 PLN -8%
918 752 PLN 11 224 PLN / m²

Powierzchnia 75.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 2021

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Głębocka 80, Ochota, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Mazur Knight Frank +48 666113906

Najczęściej zadawane pytania