Jasne mieszkanie 1-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Stryjeńskich 131, Białołęka, Warszawa
442 000 PLN -15%
521 990 PLN 8 152 PLN / m²

Powierzchnia 54.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 8
Rok budowy 1983

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Stryjeńskich 131, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Michał Zielińska Agencja Nieruchomości Feniks +48 538053317

Najczęściej zadawane pytania