Mieszkanie 108 m² na Ochocie

ul. Conrada 83, Żoliborz, Warszawa
387 000 PLN -18%
472 983 PLN 3 571 PLN / m²

Powierzchnia 108.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 3
Liczba pięter 7
Rok budowy 1953

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 108 m² na Ochocie. Adres: ul. Conrada 83, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Tomasz Kowalczyk Engel & Völkers Warszawa +48 608148124

Najczęściej zadawane pytania