3-pokojowe na niskim piętrze

ul. Wolska 9, Wołomin
422 000 PLN -18%
513 537 PLN 7 453 PLN / m²

Powierzchnia 56.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 8
Liczba pięter 19
Rok budowy 2025

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wolska 9, Wołomin. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Dorota Mazur Hamilton May +48 506531087

Najczęściej zadawane pytania