2 pokoje na Bemowie z widokiem

ul. Rosoła 18, Marki
322 000 PLN
8 135 PLN / m²

Powierzchnia 39.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 1954

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rosoła 18, Marki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Ewa Wójcik Metrohouse +48 506339342

Najczęściej zadawane pytania