Przestronne 4-pokojowe w centrum

ul. Grochowska 88, Targówek, Warszawa
463 000 PLN
16 548 PLN / m²

Powierzchnia 27.98 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 1
Liczba pięter 20
Rok budowy 1968

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Grochowska 88, Targówek, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jan Wiśniewska +48 726040318

Najczęściej zadawane pytania