Jasne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem

ul. Wąwozowa 138, Rembertów, Warszawa
445 000 PLN
3 272 PLN / m²

Powierzchnia 136.02 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1979

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wąwozowa 138, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Maria Kowalczyk +48 791278626

Najczęściej zadawane pytania