Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Mokotowie

ul. Kościuszki 8, Ursus, Warszawa
387 000 PLN
6 979 PLN / m²

Powierzchnia 55.45 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 10
Rok budowy 1971

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Mokotowie. Adres: ul. Kościuszki 8, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Monika Pawłowski Knight Frank +48 505797435

Najczęściej zadawane pytania