Przestronne 3-pokojowe na Bemowie

ul. Klimontowska 5, Bielany, Warszawa
755 000 PLN
5 551 PLN / m²

Powierzchnia 136.02 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 11
Rok budowy 1970

Opis

Do sprzedaży Przestronne 3-pokojowe na Bemowie. Adres: ul. Klimontowska 5, Bielany, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Barbara Kamiński JLL Residential +48 607742399

Najczęściej zadawane pytania