Mieszkanie 5+-pokojowe na zamkniętym osiedlu

ul. Rembielińska 67, Mokotów, Warszawa
417 000 PLN -13%
476 763 PLN 12 815 PLN / m²

Powierzchnia 32.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1990

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rembielińska 67, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Monika Kamińska Agencja Nieruchomości Feniks +48 881179206

Najczęściej zadawane pytania