4-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Dereniowa 54, Milanówek
1 218 000 PLN
10 637 PLN / m²

Powierzchnia 114.51 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 10
Liczba pięter 17
Rok budowy 1998

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Dereniowa 54, Milanówek. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Dąbrowska Lion's Estate +48 603101641

Najczęściej zadawane pytania