3-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Targowa 44, Ursynów, Warszawa
373 000 PLN
6 687 PLN / m²

Powierzchnia 55.78 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 19
Rok budowy 1976

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Targowa 44, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Michalski +48 796397814

Najczęściej zadawane pytania