Mieszkanie 115 m² na Ursynowie

ul. Głębocka 130, Bielany, Warszawa
289 000 PLN
2 514 PLN / m²

Powierzchnia 114.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 9
Liczba pięter 12
Rok budowy 2005

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Głębocka 130, Bielany, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Dąbrowski Hamilton May +48 732288252

Najczęściej zadawane pytania