2-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Targowa 150, Łomianki
659 000 PLN
10 719 PLN / m²

Powierzchnia 61.48 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 8
Liczba pięter 12
Rok budowy 1960

Opis

Do sprzedaży 2-pokojowe na piętrze z widokiem. Adres: ul. Targowa 150, Łomianki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Dorota Lewandowska Savills Polska +48 516962026

Najczęściej zadawane pytania