Przestronne 5+-pokojowe na Żoliborzu

ul. Klonowa 114, Wawer, Warszawa
1 076 000 PLN
10 193 PLN / m²

Powierzchnia 105.56 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 13
Rok budowy 1955

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Klonowa 114, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Mazur Savills Polska +48 509560187

Najczęściej zadawane pytania