Mieszkanie 3-pokojowe z widokiem

ul. Piłsudskiego 136, Białołęka, Warszawa
357 000 PLN
3 070 PLN / m²

Powierzchnia 116.29 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2023

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Piłsudskiego 136, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Pawłowski Openhouse.pl +48 667403829

Najczęściej zadawane pytania