Komfortowe mieszkanie 1-pok. w zielonej okolicy

ul. Broniewskiego 81, Śródmieście, Warszawa
851 000 PLN
13 497 PLN / m²

Powierzchnia 63.05 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 5
Liczba pięter 13
Rok budowy 1975

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Broniewskiego 81, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Maria Kozłowska Engel & Völkers Warszawa +48 798674750

Najczęściej zadawane pytania