Przestronne 3-pokojowe w zielonej okolicy

ul. Sienkiewicza 13, Praga-Północ, Warszawa
367 000 PLN
4 247 PLN / m²

Powierzchnia 86.42 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 10
Liczba pięter 15
Rok budowy 1991

Opis

Do sprzedaży Przestronne 3-pokojowe w zielonej okolicy. Adres: ul. Sienkiewicza 13, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Karolina Jankowski Lion's Estate +48 506242993

Najczęściej zadawane pytania