4-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu

ul. Rembielińska 5, Śródmieście, Warszawa
845 000 PLN
6 185 PLN / m²

Powierzchnia 136.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 15
Rok budowy 1950

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Adres: ul. Rembielińska 5, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Tomasz Woźniak +48 512899385

Najczęściej zadawane pytania