Nowoczesne 5+-pokojowe blisko centrum

ul. Rydygiera 143, Bielany, Warszawa
854 000 PLN
6 049 PLN / m²

Powierzchnia 141.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 4
Liczba pięter 18
Rok budowy 1955

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Rydygiera 143, Bielany, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Karolina Szymańska Agencja Nieruchomości Feniks +48 888797084

Najczęściej zadawane pytania