5+ pokoje z tarasem na dachu

ul. Dereniowa 29, Rembertów, Warszawa
372 000 PLN
2 565 PLN / m²

Powierzchnia 145.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 17
Rok budowy 1970

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje z tarasem na dachu. Adres: ul. Dereniowa 29, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Barbara Wiśniewski Hamilton May +48 731203355

Najczęściej zadawane pytania