Jasne mieszkanie 1-pokojowe z garażem

ul. Hoża 27, Piaseczno
870 000 PLN
8 137 PLN / m²

Powierzchnia 106.92 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 15
Rok budowy 1957

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 1-pokojowe z garażem. Adres: ul. Hoża 27, Piaseczno. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Krzysztof Dąbrowska Colliers International +48 784555970

Najczęściej zadawane pytania