Jasne mieszkanie 5+-pokojowe na zamkniętym osiedlu

ul. KEN 144, Nadarzyn
463 000 PLN
6 713 PLN / m²

Powierzchnia 68.97 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 15
Rok budowy 2006

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 5+-pokojowe na zamkniętym osiedlu. Adres: ul. KEN 144, Nadarzyn. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Natalia Lewandowska Agencja Nieruchomości Feniks +48 694552492

Najczęściej zadawane pytania