Mieszkanie 1-pokojowe z balkonem

ul. Marszałkowska 8, Brwinów
462 000 PLN -16%
548 670 PLN 3 233 PLN / m²

Powierzchnia 142.9 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 8
Rok budowy 1977

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Marszałkowska 8, Brwinów. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Maria Kozłowska +48 668618538

Najczęściej zadawane pytania