Mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania

ul. Idzikowskiego 35, Zielonka
406 000 PLN
3 822 PLN / m²

Powierzchnia 106.23 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 10
Liczba pięter 20
Rok budowy 1956

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Idzikowskiego 35, Zielonka. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Anna Wójcik Agencja Nieruchomości Feniks +48 794018706

Najczęściej zadawane pytania