Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z windą

ul. Domaniewska 19, Bielany, Warszawa
489 000 PLN -15%
574 101 PLN 4 909 PLN / m²

Powierzchnia 99.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2014

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z windą. Adres: ul. Domaniewska 19, Bielany, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Joanna Zieliński Metrohouse +48 881402767

Najczęściej zadawane pytania