3 pokoje z widokiem na Wisłę

ul. Światowida 131, Targówek, Warszawa
573 000 PLN
9 424 PLN / m²

Powierzchnia 60.8 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 13
Rok budowy 1952

Opis

Do sprzedaży 3 pokoje z widokiem na Wisłę. Adres: ul. Światowida 131, Targówek, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Anna Jankowska +48 661245865

Najczęściej zadawane pytania