Przestronne 2-pokojowe na Mokotowie

ul. Słoneczna 72, Praga-Północ, Warszawa
446 000 PLN
3 816 PLN / m²

Powierzchnia 116.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 2004

Opis

Do sprzedaży Przestronne 2-pokojowe na Mokotowie. Adres: ul. Słoneczna 72, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marcin Wójcik Freedom Nieruchomości +48 889606149

Najczęściej zadawane pytania