2-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Postępu 32, Rembertów, Warszawa
557 000 PLN
3 726 PLN / m²

Powierzchnia 149.48 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2020

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Postępu 32, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Magdalena Lewandowska Hamilton May +48 781682907

Najczęściej zadawane pytania